SPRÁVA NÁJEMNÍCH NEMOVITOSTÍ

SPRÁVA NÁJEMNÍCH
NEMOVITOSTÍ

Ke každému objektu přistupujeme s individuální péčí, kterou přenášíme na nájemce i koncové návštěvníky.

SPRÁVA NÁJEMNÍCH
JEDNOTEK

Naše služby v oblasti správy jednotek jsou ušity na míru především investorům, kteří své byty, domy, kanceláře a obchodní prostory nabízejí k pronájmu.

FINANČNÍ
MANAGAMENT

Finanční management vnímáme jako nedílnou součást špičkového facitlity & financial managementu. Přesně sledujeme vývoj nákladů i příjmů z pronájmu prostor a dalších služeb.

NABÍDKA
NEMOVITOSTÍ

Naše realitní nabídka zahrnuje nemovitosti v celé České Republice. Na této stránce můžete vyhledávat v naší databázi rezidenčních a komerčních nemovitostí k prodeji a k pronájmu.Společnost FF MANAGEMENT, s.r.o. poskytuje finanční a facility management pro vlastníky nemovitostí, který Vám ušetří čas i peníze. Jedná se o správu nájemních vztahů, kdy se naše společnost stará o všechny věci spojené s pronájmem nemovitosti tak, aby byl zajištěn maximální výnos z nemovitosti bez jakýchkoliv starostí pro pronajímatele. Kdo se nechce o pronájem nemovitosti sám starat a řešit případné nepříjemnosti, může svůj byt či dům svěřit odborníkům ze správy nájmu. Za službu se platí fixní měsíční poplatek, který se započítává do nákladů pro výpočet daně z příjmu. Součástí správy nájmu je především důkladné prověřování nájemníků. Prevence je totiž jediná efektivní cesta, jak se vyhnout problémům s neplatiči.

Logo

Kontaktní informace

Eliščino nábřeží 842,
500 03 Hradec Králové

+420 495 516 162

info@ffmanagement.cz