Představení firmy FF management s.r.o.

Vítejte na stránkách společnosti FF management s.r.o., která se specializuje na správu nemovitostí a bytových jednotek. Jde o službu na trhu realit, která Vám jako majitelům nemovitostí a rovněž Vašim nájemcům zajistí větší servis a pohodlí.  Spokojenost nájemníka se pak odráží nejen v délce jeho pobytu u Vás, ale také v řádných úhradách nájemného. Správu nemovitostí zajišťujeme jak jednotlivcům, tak i investorům vlastnícím více bytů či rodinných domů.

 

Při správě nemovitostí poskytujeme komplexní služby týkající se tržního pronájmu Vaší nemovitosti.

Co je to správa nemovitostí?

Správa nemovitostí je velmi specifický obor, v němž je třeba mít potřebné znalosti a zkušenosti.

 

Pokud si někdo myslí, že jeho nemovitost správu nepotřebuje, je na omylu. Především prvé je to povinnost každého vlastníka nemovitosti tuto správu zajistit, ať již sám nebo prostřednictvím jiného správce. Ačkoliv celá řada bytových družstev nebo společenství vlastníků, často soukromých vlastníků nemovitostí volí samostatnou správu, trendem je využívat profesionální správce.

 

Správa nemovitostí není jen opravář, uklízečka, nebo údržbář výtahů. Profesionální správci nemovitostí mají ve svých řadách kvalifikované účetní a právní zástupce. Takto vybraný partner Vám dokáže velmi rychle optimalizovat Vaše náklady a zamezí zbytečným nepříjemnostem. Kvalitní právní servis Vám pak zajistí okamžité reakce na vzniklé skutečnosti (výpovědi z nájmu, navýšení regulovaných nájmů, vymáhání pohledávek atd...). 

 

Naše společnost nabízí nejen správu nemovitostí jako budov, ale i správu jednotlivých bytových jednotek nebo rodinných domů, které vlastníci těchto nemovitostí pronajímají.


Please publish modules in offcanvas position.